DGN Mağazacılık: Bay, Bayan Çanta, Ayakkabı ve Giyim Mağazası , DGN Mağazacılık: Bay, Bayan Çanta, Ayakkabı ve Giyim Mağazası , Sepet SEPETİNİZkapat
Sepetinizde ürün yok
kapat

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

İş bu sözleşmenin konu olduğu hesap 1 yıl içerisinde hiç kullanılmazsa ve işlem görmezse iş bu hesap sistem tarafından otomatik olarak alışverişe kapatılır. İş bu sözleşme ile yukarıda belirttiğim bilgilerin doğruluğunu onaylayıp, sözleşme kapsamında öngörülen taksitlerin gününde ödenmemesi halinde aylık %9 oranında gecikme bedelinin alınacağını ve taksitlerimi her ayın 1 ile 15 tarihleri arasında ödeyeceğimi taahhüt ederim. Ayrıca 6098 Sayılı Türk Borçlar Kanunu 25. Madde uyarınca alıcı üst üste 2 taksit ödemesini yapmadığı takdirde geri kalan taksitlerin tamamı/satış bedelinin tamamı muacceliyet kesbedecektir. Alıcı bunu peşinen kabul ve taahhüt etmiştir.

Sözleşme kapsamında kişisel verileriniz aşağıdaki sınıflandırma neticesinde TALİPSAN MAĞAZACILIK A.Ş tarafından kaydedilecek, işlenecek, saklanacak, sınıflandırılacak ve veri kanalları ile güncellenip yürürlükte bulunan mevzuatın izin verdiği ölçüde 3. Kişilerle paylaşılabilecektir.

Kişisel Verilerin İşlenmesi hususunda hangi verilerinizin nasıl işlenip kullanılacağını açıkladığımız aydınlatma metni size gönderilen onay mesajının sonunda url olarak paylaşılmıştır. Onay kodunu kasiyerimizle paylaştığınızda bu urldeki hükümleri kabul etmiş sayılacaksınız.

 

 

 

 

Kişisel Verilerin Sınıflandırılması:
Ad Soyad:
Başta Vergi Usul Kanunu olması ve vergi mükellefiyeti sebebiyle müşteri ad, soy ad ve Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası (T.C No.) fatura oluşturulabilmesi için gereklidir.

Cinsiyet: Cinsiyet bilgisi bir kişisel veri olup TALİPSAN MAĞAZACILIK A.Ş bu bilgiyi; düzenlenecek kampanyalarda ve kampanyaların tanımlarını belirleyebilmek için kullanacaktır.

Cep Telefonu: TALİPSAN MAĞAZACILIK A.Ş. taksitli müşterilerin taksit ödemesi geciktiğinde hatırlatma mesajı atmak için ve mutlu müşteri prosedürü gereği kampanya ve indirimler için tanıtım mesajı atmak için bu bilgiyi kullanacaktır.

İşyeri Bilgileri: TALİPSAN MAĞAZACILIK A.Ş. gerektiğinde ve taksitli müşterilerine ulaşamadığında bu bilgiler ışığında ulaşmak için bu bilgileri kullanacaktır.

Ev Adresi ve Telefonu: TALİPSAN MAĞAZACILIK A.Ş. taksitli müşterilerin taksit ödemesinin gecikmesi durumunda ve bu duruma bağlı icra davalarının başlatılmadan uyarılması için şirket avukatları tarafından uyarı mektubu gönderebilmek için bu bilgiyi kullanacaktır.

e-posta Adresi: TALİPSAN MAĞAZACILIK A.Ş. gerektiğinde müşteriye kampanya bildirimlerini ve müşterinin talebi doğrultusunda satış faturasını mail yoluyla göndermek isteyeceğinden bu bilgiyi kullanacaktır.

 

Ek olarak;
Öğrenciler İçin Taksitli Hesap Bölümünde;

Üniversite, Fakülte/MYO, bölüm: TALİPSAN MAĞAZACILIK A.Ş.

 

 

 

 

 

Kişisel Verileri Koruma Kanunu Hakkında;
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hükümleri Gereği; TALİPSAN MAĞAZACILIK A.Ş’        ye bildireceğim kişisel verilerimin kaydedeceği, sınıflandıracağı, işleneceği, saklanacağı, veri kanalları ile güncelleyebileceği ve yürürlükte bulunan mevzuatın izin verdiği ölçüde 3. Kişilerle verilerimi paylaşabileceği hususu bilgim dahilinde olup bunu kabul ediyorum.

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et